Sarmalık tütün yapılan sigara zamlarından sonra oldukça rağbet görmeye başlamış neredeyse her köşe başında sarmalık tütün satan bir dükkan görür hale geldik. Hazır paket sigaralar fiyatlarından öte içerisinde bulunan binlerce zehirli madde ile sağlığı oldukça hızlı şekilde tehlikeye atmaktadır.

Sarmalık Tütün Kalitesi Önemlimi dir?

Sarmalık tütün kalite olarak da oldukça önemlidir. Oldukça fazla olan tütün dükkanların neredeyse hepsinin camında Çelikhan, Adıyaman tütünü yazısını görmekteyiz. Bu durumda en kaliteli  tütün nasıl anlaşılır önemli midir gibi soruları doğurur. Tütün içenler için kalite oldukça önemlidir. kendi bahçelerimizde üretilen tütünlerimizi hiç bir katkı maddesi eklemeden direk olarak sizlere sunmaktayız. Sarmalık tütün tiryakilerde ayrı bir yere sahiptir. Kendi elleriyle sardıkları tütünü içmenin keyfi bir başkadır.

Kendi üretimimiz olan tütünlerimiz doğal ve organiktir. Sizlerde yapılan zamlardan sonra  tütün içmek istiyor ve nasıl saracağınızı bilmiyorsanız sitemizde yer alan videolardan tütün sarma videolarını izleyerek nasıl saracağınızı öğrenebilir veya sarmalık tütün hazır sigara şeklindeki filtrelere pratik makineler ile doldurma tütün olarak ta kullanabilirsiniz. Tütün kullanmak ve sarmak zanaattir marifet işidir.

Tütün içmek oldukça ekonomik açıdan fayda sağlayacaktır. Üstelik sigaranın içinde bulunan binlerce zehirli maddeyi de solumuş olmazsınız. Sarmalık tütün kullananlarına %80 oranında tasarruf yaptırdı sizde sigara zamlarından bıktıysanız tütüne başlayarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Tütün sarrafı olarak  tütün ve çeşitlerimiz kendi üretimimiz olup tamamen katkısız olarak sizlere kapıda ödeme imkanı ile Türkiye’nin her şehrine kargo ile ulaştırıyoruz üstelik ücretsiz kargo kampanyamız ile..

Tütünlerimiz topraktan çıktıktan sonra size nasıl ulaşıyor adım adım videolarımız ile sitemizde yer almaktadır. İçiniz rahat bir şekilde tütün ve çeşitlerini orjinal hali ile sipariş verebilirsiniz. Hazır paket sigaralarda kullanılan tütünlerin kalitesiz ve artık tütünler olduğunu biliyor musunuz?Sigaraya yapılan masrafı azaltan aynı zamanda daha az içmeye yönelten sarmalık tütün ister elde ister dolum olarak tadını diğerlerinden ayırt edeceğiniz kadar kalitelidir. Sitemizde bulunan fiyatlar güncel fiyatlardır. İlk kez deneyecek olanların tedirginlikle baktığı tütün tüketimi konusunda daha önce kullanmış oldukları sigara markasını bize ileterek ona en yakın tütün çeşidi tavsiyemiz ile sizlerin alışma sürenizi kısaltarak tat almanızı sağlamaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir