Tütün sarma makinesi ile doğal ve katkısız olan Adıyaman tütünü ile sigara yapmak oldukça kolay ve pratik. Ortalama olarak 25 gr tütünden bir paket sigara çıkarılmaktadır.

Makinenin Kullanımı

Makinenin kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte elde sarma içemeyenlerin en çok tercih yöntemdir. Sizlerde yapılan zamlardan sonra açık tütün içmek isterseniz en kolay hali bu manuel olarak yaklaşık 2 sn alacak bir işlem ile sigara içmek olmalıdır. Bu küçük makine ile sigara sarmak için gerekli olanlar marla veya eyma marka hazır filtre tütün ve makine işte hepsi bu kadar kolay. Makinenizin üst bölümünü açarak içerisine parmaklarınız yardımıyla tütünü yerleştirin yeterlilik için bir kaç deneme sonrası alışacaksınız.

Parmaklarınız ile aradaki boşluğa çokta sıkılaştırmadan tütünü yerleştirin. Adıyaman tütünü bu sigara keyfinizi ikiye katlayacaktır. Tütünü yerleştirdikten sonra üst bölümü kapatın uç kısmında olan bölüme filtreyi yerleştirin ve bir kere geriye çekerek tekrar bırakın. Daha sonra izmarit kısmında oluşan boşluk varsa bir kaç kere o kısımdan masa yada düz bir zemine vurarak doldurun. Kullanacağınız tütün ne çok kuru nede çok nemli olmalıdır. Çok kuru olması sigaranın sarılmamasını sağlarken fazla nemli olması da filtreyi yırtabilir. Filtre ve makine teminatı yapılmaktadır. Adıyaman tütünü en iyi tütünler arasında olmaktadır. Sizlerde tütün içmenin keyfini yaşamak isterseniz en kısa sürede sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir